Polecane Nieruchomości

THE VIEW

The View – apartamenty z widokiem na Morze Czerwone w nowoczesnym kompleksie rezydencyjno- hotelowym w dzielnicy Nabq. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub prywatny ogród z widokiem na Morze Czerwone, oczka wodne, sztuczne jeziorka i baseny wkomponowane w egzotyczną zieleń. Osiedle położone jest w pobliżu centrum handlowego i rekreacyjnego dzielnicy Nabq.
Cena Nieruchomości:

od 110.940 PLN

Opis Oferty

PYRAMISA

Pyramisa Resort & Villas to rozległy kompleks hotelowo- willowy położony bezpośrednio przy plaży zatoki Shark's Bay. Z punktu widzenia inwestycyjnego to doskonała oferta zakupu apartamentu na terenie 5- gwiazdkowego hotelu. Położenie przy samym brzegu oraz bezpośredni dostęp do jednej z najpiękniejszych w Sharm el Sheikh plaż to unikalna propozycja na lokalnym rynku nieruchomości.
Cena Nieruchomości:

od 250.087 PLN

Opis Oferty

NEAMA TOWN

Neama Town to jedna z ciekawszych nowych lokalizacji w samym sercu Sharm el Sheikh - Naama Bay, centralnej dzielnicy miasta, tętniącej życiem 24 godziny na dobę. Luksusowy, stylowy kompleks oddalony jest od głównej promenady miasta o 10 minut spacerem. Zabudowę mieszkalną stanowią budynki dwukondygnacyjne, dlatego też osiedle mimo, iż zlokalizowane w sąsiedztwie ścisłego centrum, daje możliwość wypoczynku w kameralnych warunkach.
Cena Nieruchomości:

od 120.755 PLN

Opis Oferty

SHARK’S BAY OASIS

Shark’s Bay Oasis to projekt wyjątkowy nie tylko na skalę Sharm el Sheikh. Osiedle położone jest w pierwszej linii brzegowej, a różnica poziomów działki, na której się znajduje wynosi około 30 metrów. Takie ukształtowanie terenu, oraz bezpośrednie sąsiedztwo Morza Czerwonego stanowią o jego wyjątkowości na tle innych ofert sprzedaży. Shark’s Bay Oasis to też jedna z ostatnich okazji na nabycie nowego apartamentu tuż przy plaży w Sharm el Sheikh.
Cena Nieruchomości:

od 487.003 PLN

Opis Oferty

SINAI GOLF HEIGHTS

Sinai Golf Heights, to unikalny projekt nie tylko na skalę Sharm el Sheikh. Na imponującej powierzchni 130 hektarów łączy w sobie funkcję mieszkalną i wypoczynkowo- rekreacyjną. O jego wyjątkowości stanowi 18-dołkowe pole golfowe zintegrowane z zabudowaniami osiedla, a wszystko to w otoczeniu tropikalnej zieleni. Każdy budynek mieszkalny posiada prywatny basen.
Cena Nieruchomości:

od 115.000 PLN

Opis Oferty

AQUAMARINE

Aquamarine to kameralny kompleks mieszkaniowo-hotelowy z egzotycznymi ogrodami w dzielnicy Nabq Bay. Niewątpliwym plusem lokalizacji, poza bliskością morza, jest znajdujące się obok, jedyne w Sharm el Sheikh, 18- dołkowe pole golfowe. Developer tego projektu oferuje aktualnie jedne z najatrakcyjniejszych cen za apartamenty w Sharm el Sheikh.
Cena Nieruchomości:

od 94.185 PLN

Opis Oferty

OASIS VILLAS

Komfortowa willa w ekskluzywnym zamkniętym osiedlu z widokiem na Morze Czerwone. Wysoki standard budynku, doskonała lokalizacja w najnowocześniejszej dzielnicy Sharm el Sheikh oraz ekskluzywny charakter całego osiedla gwarantują spełnienie marzeń o wspaniałym domu wakacyjnym. Kompleks willowy stanowi jedną z najlepszych propozycji inwestycyjnych w Sharm el Sheikh.
Cena Nieruchomości:

od 599.850 PLN

Opis Oferty

SUNNY LAKES

Sunny Lakes - nowoczesne apartamenty w centrum Sharm el Sheikh - oaza spokoju otoczona egzotyczną zielenią. Doskonała lokalizacja, wysoki standard wykończenia oraz specyfika aranżacji osiedla, czynią ten kompleks mieszkaniowy jednym z najpopularniejszych wśród nabywców z Europy.  Z każdego apartamentu wyjście prowadzi wprost na otoczony zielenią basen.
Cena Nieruchomości:

od 169.510 PLN

Opis Oferty

LAGUNA VISTA

Lagun Vista zlokalizowana jest w samym sercu najnowszej i najbardziej wysuniętej na północ dzielnicy Sharm el Sheikh, jaką jest Nabq Bay. Stanowi część ekskluzywnego kompleksu hoteli połączonych z osiedlem mieszkaniowym. Całość utrzymana jest w jednolitym stylu architektonicznym, co dodaje elegancji i prestiżu. Część mieszkalna, to 38 luksusowych willi, oraz 264 komfortowe apartamenty.
Cena Nieruchomości:

od 244.322 PLN

Opis Oferty

nieruchomości RYNEK WTÓRNY

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi ofertami nieruchomości na rynku wtórnym. Oferujemy szeroki wybór kawalerek, apartamentów oraz willi we wszystkich lokalizacjach na terenie Sharm el Sheikh. Różnorodność nieruchomości, od kameralnych lokalizacji, poprzez osiedla po luksusowe tereny w pierwszej linii brzegu Morza Czerwonego sprawia, że oferta mieszkań, apartamentów i willi na rynku wtórnym daje nieograniczone możliwości wyboru dla poszukujących domu na słonecznej egipskiej riwierze.
Cena Nieruchomości:

od 175.000 PLN

Opis Oferty
© 2011 E-SHARM.PL Agencja Rozwoju Turystyki | Wykonanie: AleaStudio